دسته‌ها
اخبار

Too Faced Born This Way The Natural Nudes Complexion Inspired Eyeshadow Palette Review and Swatches


Too Faced با یک پالت سایه چشم جدید عرضه شده است و ما بی صبرانه منتظریم تا در مورد آن به شما بگوییم! را پالت برهنه طبیعی شامل 16 سایه چشم زیبا و برهنه است. 8 × 0.02 اونس / 0.5 گرم که شامل براق کننده ها، متالیک و سایه های درخشان است، و 8 x 0.04 اونس / 1 گرم که همه سایه های مات هستند. سایه‌های خنثی، قهوه‌ای و صورتی زیبا، واقعا امیدوارکننده به نظر می‌رسند، زیرا به نظر می‌رسد که Too Faced می‌خواست سایه‌هایی ایجاد کند که چهره‌های مختلف را صاف کند. علاوه بر این، درست مانند فونداسیون Born this Way از Too Faced، این پالت دارای آب نارگیل، گل رز آلپاین و اسید هیالورونیک است که فواید زیبایی به پوست می دهد.

این پالت 45 دلار آمریکا (قبل از مالیات) است که حدود 2.81 دلار در هر سایه است. با توجه به افزایش قیمت لوازم آرایش داروخانه، این پالت با قیمت من،ی برای هر سایه چشم عرضه می شود. من متوجه شدم که عاشق سایه‌های چشم مات هستم، مانند “Nude” و “Truffle” که بهترین برهنه‌ها هستند. آسان برای ،یب، و رنگدانه عالی. با این حال، برخی از سایه‌های درخشان/درخشنده زم، که ،ت به بازده رنگ و طول عمر می‌رسید کمی مشکل‌ساز بودند. به ،وان مثال، “مروارید درخشان” یک رنگ مرج،/صورتی نرم و خیره کننده است، اما زم، که استفاده می شود کمی درشت است، با زرق و برق های بزرگ که به نظر نمی رسد با یک پرایمر چشم خوب روی پلک باقی بمانند. در یک یادداشت جداگانه، فکر می‌کنم این ایده فوق‌العاده‌ای بود که اندازه تابه‌های مات را بزرگ‌تر از روشن‌کننده‌ها کنیم، زیرا بیشتر اوقات به دنبال مات‌ها هستم. همچنین به برس من اجازه می دهد تا محصول را به خوبی بچرخاند، بدون اینکه به هم ریخته شود. علاوه بر این، من لذت می‌برم که در کنار هر سایه مات، یک سایه براق مشابه برای تحسین ظاهر چشم وجود دارد، این یک تطابق بسیار بصری را ایجاد می‌کند.

ردیف بالا – از چپ به راست؛ قو، مروارید درخشان، برهنه، رزگلد، رز گرم، نور طلایی، کاکائو، سمور جرقه ای

ردیف پایین – از چپ به راست؛ برف درخشان، صدف دریایی، ماسه درخشان، گلبرگ، رام درخشان، افرا، شاه بلوط قندی، ترافل

افکار نهایی

به طور کلی، من لذت می برم این پالت خیلی زیاد. من عاشق وجود طیف زیبا و گسترده ای از بافت های مختلف و سایه های خنثی هستم. من از طرفداران پر و پا قرص مات های کره مانند و رنگدانه ای آنها هستم. برای من شخصاً، اگرچه من صاحب پالت‌های مختلف با رنگ‌ها و بافت‌های مختلف هستم، معمولاً برای فعالیت‌های روزانه‌ام در دفتر ظاهری خنثی/برهنه دارم. نکته شگفت‌انگیز در مورد این پالت این است که می‌تو،د ظاهری ساده و سریع تنها با استفاده از یک یا دو سایه ایجاد کنید. از طرف دیگر، می تو،د سایه چشم خود را با چند سایه متالیک خیره کننده زیبا کنید. وقتی صحبت از Too Faced به میان می‌آید، من همیشه از طرفداران پر و پا قرص این برند و آنچه که در آینده به نمایش خواهند گذاشت هستم. اگر از رنگ های ملایم روزانه لذت می برید، پس این پالت برای شما من، است.

طرفداران

  • قیمت هر سایه منصفانه است

  • بافت های مختلف (درخشنده، متالیک، درخشان و مات)

  • فاقد پارابن، سولفات و فتالات

  • جمع و جور و آسان برای سفر

  • متن، با رنگ های مختلف پوست

  • همراه با یک آینه با سایز بسیار زیبا

منفی


منبع: https://www.poutsopretty.com/too-faced-born-this-way-the-natural-،s-complexion-inspired-eye-shadow/