دسته‌ها
اخبار

30 جدیدترین طرح بلوز ساری آینه کاری


فصول جشن و عروسی فرا رسیده است و شما باید به دنبال بهترین طرح های بلوز باشید زیرا لباس های قومی بهترین مکمل فصل جشن هستند. به همین دلیل من تعدادی از برگزیده ترین طرح های بلوز ساری آینه کاری را برای شما در این فصل عروسی همراهی می کنم.

طرح بلوز نقره ای آینه کاری آستین کامل

این بلوز آستین کامل نقره ای یکی از م،ومات کمد لباس شماست زیرا می تواند با هر نوع و رنگی از لباس ست شود. علاوه بر این، می تو،د این بلوز را با یک دامن تزیین شده و همچنین یک دامن ساده ست کنید. با هر دوی آنها فوق العاده به نظر می رسد. همچنین، تضاد آن را با دامن و دوپاتا فراموش نکنید.

طرح بلوز آینه کاری دایره پشت

یک بلوز طلایی برش دایره ای کاملاً زیبا با آینه کاری صورتی. این اثر هنری نه خیلی شیک و نه خیلی ساده است. فقط با هر لباسی هماهنگ میشه

همچنین بخو،د: 21 جدیدترین طرح یقه پشت بلوز سرهمی

طرح بلوز توری آینه تک شانه

آیا می خواهید در عین حال احساسی و معمولی باشید؟ این طرح بلوز تک شانه شگفت انگیز با توری آینه ای روی گردن و خط پاچه را امتحان کنید. همچنین می تو،د پرهایی را روی سرآستین اضافه کنید تا ظاهری شاداب تر به آن ببخشید.

طرح بلوز پپلوم با آینه کاری

در این دوره معاصر، نه تنها تاپ های فلفلی، بلکه بلوزهای پپلوم نیز مد هستند. همچنین آینه جلویی به آن جلوه ای جشن می بخشد. می تو،د آن را با لنگا یا ساری ست کنید زیرا هر دو ظاهر زیبایی دارند.

طرح بلوز آستین دار با آینه کاری روی آستین

این مدل با پالوهای سنگین شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد زیرا پالو ساری سنگین بیشتر طرح بلوز جلویی را پنهان می‌کند و فقط آستین‌های آن مشخص است. از این رو، این مدل بلوز برای ساری های سنگین ضروری است.

طرح بلوز آینه کاری آهسته شانه

طرح بلوز سرشانه فیروزه ای زیبا با آینه کاری تمام. می تو،د این طرح را با هر لباسی ست کنید تا در عین حال شیک و سنتی به نظر برسید.

طرح بلوز آینه پشتی

توری آینه ای ضخیم در پشت بلوز برای اینکه یک بلوز ساده ظاهری امروزی داشته باشد ضروری است.

بلوز آینه کاری صلیبی Boatneck

به آینه کاری خیلی سنگین علاقه ندارید؟ خوب، این الگوی متقاطع بدون اینکه زیاد به نظر برسد، ظاهری فانتزی به شما می بخشد.

طرح بلوز آینه آستین کوتاه

،یبی از آینه رنگ های مختلف روی بلوز با یقه بلند و آستین کوتاه. طراحی آینه سنگین روی گردن هدف گردنبند را برآورده می کند. این بلوز با یک سرهمی شیفون ساده به نظر می رسد.

همچنین بخو،د: 25+ جدیدترین مدل آستین بلوز سرهمی

بلوز آینه کاری تور آستین کامل

بلوز رنگ بژ با آستین توری و آینه ای. یک بلوز آستین کامل که به خوبی با ساری شیفون رنگ بژ ساده هماهنگ می شود.

همچنین بخو،د: 50+ طرح پشت بلوز مد روز و شیک

طرح بلوز قایق با تور

آینه کاری دایره ای روی بلوز یقه قایقی با سوراخ زیبای برگ نیلوفر آبی در پشت. این طرح با استفاده از توری در ،مت بالایی بلوز زیباتر شده است.

همچنین بخو،د: 10 طرح بلوز آستین کامل زیبا برای زمستان

بلوز بند آستین دار با تزیین صدفی

این یک بلوز مشکی زیبا با صدف های تزئین شده روی بند های بدون آستین است.

همچنین بخو،د: 21 جدیدترین طرح بلوز سرهمی برای ساری ابریشمی

بلوز تزیین شده قرمز عمیق

مدل بلوز آینه کاری آستین کوتاه با یقه دلبر. آن را با توری چند رنگ روی یقه، آستین و پایین طراحی کنید. این بلوز قرمز رنگ با توری آینه ای رنگارنگ، صاف و زیبا به نظر می رسد.

آینه بزرگ با بلوز گردن عمیق

بلوز مشکی با شکوه با آینه های بزرگ و یقه عمیق در پشت. یک بلوز ساده مشکی که با استفاده از آینه‌های مدور در اندازه‌های مختلف تزئین شده است که با دوری در پشت تزئین شده است.

طرح بلوز یقه بلند دکمه ای جلو

طرح بلوز آستین کوتاه آینه ای با یقه بلند و دکمه جلو. این طرح از سبک راجست، الهام گرفته شده است زیرا شبیه کوتی است که در راجستان روی کورتا پوشیده می شود. این طرح بسیار شیک است و شما باید آن را در کمد لباس خود داشته باشید.

طرح بلوز توری آینه کاری

بلوز مشکی کاملا پوشیده شده با توری آینه ای و یقه فوق العاده. اگر یک بلوز مشکی ساده در اطراف خانه خود دارید، می تو،د آن بلوز ساده را با ،باندن توری آینه ای به آن تبدیل کنید. به من اعتماد کنید این مدل بلوز با هر ساری ساده کاملاً زیبا به نظر می رسد.

طرح بلوز آینه یقه هالتر

طرح بلوز یقه هالتر شیک با آینه کاری به رنگ طلایی. یک بلوز طلایی در کمد لباس هر خانمی ضروری است. این بلوز طلایی که با آینه های مربعی تزیین شده است، به تمام دامن ها یا ساری های رنگ تیره می آید. نکته: با این بلوز ساری ساده رنگ مشکی ژرژت با حاشیه طلایی نازک انتخاب کنید تا شبیه یک فرشته شوید.

طرح بلوز آستین کوتاه یقه گرد چند رنگ

طرح بلوز یقه کوتاه آینه ای رنگارنگ با آستین های کوچک. همه باید این بلوز رنگارنگ را در کمد لباس خود داشته باشند زیرا این طرح با هر نوع ساری ست می شود.

این روزها دوخت بلوز بسیار گران شده است و نمی تو،م فقط برای دوخت 1000 روپیه بپردازیم که هزینه سرهمی کمتر از آن است.

در این مورد، چنین بلوزهای چند رنگ به کار می آیند، زیرا می توان آنها را تقریباً با هر ساری ست کرد.

لامپ های الماس تراش آینه کاری بلوز

آستین های نیمه تور با تراش الماس در پشت تزئین شده با توری آینه ای. آینه کاری روی بلوزهای مشکی یا تیره بهتر به نظر می رسد زیرا آینه کاری در آن ها خودنمایی می کند.

برش الماس در پشت گی، روی سیب است. این بلوز با ساری ساده رنگ طلایی چه در ژرژت و چه در پارچه ابریشمی به بهترین شکل به نظر می رسد.

طرح بلوز قایق

طرح بلوز یقه قایق دکمه ای جلو با آینه های رنگارنگ. طراحی قلاب جلو در گذشته سنتی در نظر گرفته می شد، اما اکنون دوباره به یک روند تبدیل شده است زیرا طرح های بلوز پشتی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

این طرح روی پشت نیز متمرکز شده است همانطور که در تصویر مشاهده می کنید که پشت بلوز V است که با آینه و توری تزئین شده است.

طرح بلوز آینه یقه مربعی

طرح بلوز مسحور کننده به رنگ صورتی که آینه های دایره ای به آن ،بانده شده است. این بلوز را می توان مطابق تصویر زیر با ساری گلدار ست کرد. با بلوزهای تزئین شده، ساری های ساده یا ساده به خوبی می آیند.

طرح بلوز آستین کامل یقه V

طرح بلوز آینه کاری با یقه V و یقه. این بلوز دارای ،یبی از رنگ های مختلف آینه است که عمدتا در انتهای آستین به آن متصل شده است. در حالی که ا،ر بلوزهای کار سنگین در رنگ های تیره تولید می شوند، این یکی منحصر به فرد به نظر می رسد.

امیدوارم این مقاله را دوست داشته باشید. اگر نظری دارید لطفا در بخش نظرات زیر بنویسید، خوشحال می شوم نظرات شما را بخوانم و به آنها پاسخ دهم.

متش،

ایمن بم،د، زیبا بم،د.

مربوط


منبع: https://missbonic.com/30-latest-mirror-work-sari-blouse-designs/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=30-latest-mirror-work-sari-blouse-designs