دسته‌ها
اخبار

هدیه الیزابت آردن – وبلاگ مواد مخدر لندن


هدیه الیزابت آردن – قو،ن رسمی

ما به همه شما فرصتی می دهیم که برنده 1 بسته از 2 بسته جایزه الیزابت آردن شوید که هر کدام شامل خانواده کپسول های سرامید ICONIC آنها به اضافه ، دور چشم جدید رتینول است! (قیمت هر عدد 512 دلار)

تنها کاری که باید انجام دهید این است:

– این پست را لایک کنید
– LDBeauty را دنبال کنید
– در زیر نظر دهید که کدام محصول را بیشتر دوست دارید امتحان کنید

تاریخ مسابقه: 22 تا 28 نوامبر 2021، ساعت 23:59

ا،ام برای ،ید نیست. یک (1) ورودی در هر شبکه اجتماعی در هر مسابقه محدود کنید. ممکن است برای هر خانواده یک (1) جایزه محدود شود. آثار باید حدا،ر تا ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام دریافت شود 28 نوامبر 2021، 11:59 شب PST. London Drugs مسئولیتی در قبال ورودی هایی که گم می شوند یا اشتباه هدایت می شوند، ندارد.

مسابقه برای همه ،نان بریتیش کلمبیا، آلبرتا، ساسکاچوان و منیتوبا آزاد است که از تاریخ قرعه کشی جوایز: (i) از آن زمان تاکنون در مسابقه مواد مخدر لندن برنده نشده اند. 28 نوامبر 2020; (2) در است، که در آن ،ن هستند به سن بلوغ رسیده باشند 22 نوامبر 2021 (iii) کارکنان London Drugs، آژانس‌های تبلیغاتی و تبلیغاتی مربوطه، سازمان داوری مستقل (در صورت وجود)، یا هیچ یک از اعضای خانواده که با چنین کارمندی زندگی می‌کند نیستند.

برندگان به طور تصادفی در روز پایان مسابقه (به تاریخ های زیر مراجعه کنید) در ونکوور، بریتیش کلمبیا، از بین تمام آثار واجد شرایط دریافت شده در هر مسابقه انتخاب می شوند. برای برنده شدن، شرکت کنندگان منتخب باید به سؤال ریاضی آزمون مهارت در فرم ثبت نام آنلاین پاسخ صحیح داده باشند و باید اعلامیه و انتشار داروی لندن را امضا کنند که مطابقت با قو،ن مسابقه و پذیرش جایزه (های) اهدا شده را تأیید کند. لندن از مسئولیت در ارتباط با مسابقه و جایزه و رضایت به استفاده از نام، ع،، صدا و اظهارات آنها برای اه، تبلیغاتی و تبلیغاتی جلوگیری می کند.

خواهد بود 2 (دو) جایزه (ها) به 2 (دو) برنده اهدا می شود: هر کدام یک بسته جایزه الیزابت آردن به ارزش هر کدام 512 دلار دریافت ،د. جایزه (ها) باید به ،وان اهدا پذیرفته شود، غیر قابل انتقال است و هیچ جایگزینی مجاز نیست. London Drugs این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورتی که جایزه به هر دلیلی در دسترس نباشد، جایزه ای با ارزش برابر یا بیشتر را جایگزین کند. جایزه در نزدیکترین مکان لندن Drugs به برنده اهدا خواهد شد.

تاریخ مسابقات: 22 تا 28 نوامبر 2021

تاریخ قرعه کشی: 12:00 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام 30 نوامبر 2021

با شرکت کنندگان منتخب از طریق ایمیل یا شبکه اجتماعی که از آن انتخاب شده اند، تماس گرفته می شود. هیچ مکاتبه ای جز با شرکت کنندگان منتخب انجام نخواهد شد. در صورت عدم پاسخگویی برنده، برای بار دوم، 3 (سه) روز پس از اولین اطلاع رس، به وی اطلاع داده می شود. اگر باز هم برنده ظرف 3 روز پس از اخطار دوم پاسخ نداد، برنده جدیدی به همین ترتیب انتخاب می شود تا زم، که با برنده با موفقیت تماس گرفته شود.

شانس برنده شدن در یک جایزه به تعداد آثار واجد شرایط دریافت شده بستگی دارد. تصمیمات داوران در مورد تمامی جنبه های این مسابقه از جمله، اما نه محدود به، واجد شرایط بودن شرکت کنندگان و صحت پاسخ های داده شده به سؤال آزمون مهارت، نهایی است.

London Drugs، آژانس‌های تبلیغاتی و تبلیغاتی مربوطه، سازمان داوری مستقل، و نمایندگان مربوطه آن‌ها به هیچ وجه در رابطه با مسابقه یا اعطای و استفاده از جایزه (ها) مسئولیتی در قبال شرکت‌کننده ندارند.

این مسابقه تابع کلیه قو،ن و مقررات فدرال، است، و شهری است. با وارد ، شرکت کننده، با جمع آوری تمام اطلاعات شخصی مندرج در ورود خود موافقت می کند و با استفاده و افشای این اطلاعات توسط و بین London Drugs و نمایندگان آنها موافقت می کند. برنده (ها) همچنین با جمع آوری، استفاده و افشای نام، ورودی، ع، ها، صدا و اظهارات خود برای اه، تبلیغاتی لندن Drugs بدون پرداخت غرامت بیشتر موافقت می کنند. تمام اطلاعات شخصی جمع آوری شده از شرکت کنندگان فقط برای اه، برگزاری مسابقه و برای اه، بازاریابی و تبلیغاتی همانطور که در این قو،ن در نظر گرفته شده است استفاده می شود. تحت هیچ شرایطی اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث فروخته یا اجاره نمی شود. کلیه اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط London Drugs مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی لندن Drugs نگهداری می شود که می تو،د در آدرس زیر مشاهده کنید. londondrugs.com، و مطابق با تمام قو،ن مربوط به حریم خصوصی.

این حق توسط London Drugs محفوظ است که این مسابقه را به طور کامل یا جزئی خاتمه دهد، و/یا تغییر، اصلاح یا تعلیق مسابقه، و/یا این قو،ن را به هر طریقی، در صورتی که علتی فراتر از کنترل منطقی London Drugs یا آن باشد. عوامل بر تجویز صحیح آن تأثیر می گذارد.

بی،ه اعلامیه و انتشار

همه شرکت کنندگان برگزیده باید قبل از اعلام برنده شدن و دریافت جایزه مسابقه، بی،ه اعلامیه و انتشار پیوست را امضا کنند.

مربوط


منبع: https://blog.londondrugs.com/elizabeth-arden-giveaway