دسته‌ها
اخبار

تعطیلات زیبایی مورد علاقه من 2020 راه اندازی شد


چگونه می توانم درباره کریسمس در وبلاگ زیبایی بنویسم بدون اینکه در مورد چیز شگفت انگیزی که مجموعه های تعطیلات زیبایی 2020 نسخه محدود هستند صحبت کنم؟

اکنون هزاران برند زیبایی وجود دارد، و متاسفانه برخی از آنها به دلیل اختلالات مرتبط با کووید، مجموعه های من،ی را امسال راه اندازی نکرده اند. اما برای بقیه، من بسیار خوشحالم که آنها این کار را ،د!

در اینجا بهترین موارد مورد علاقه من در این فصل است، فقط در صورتی که به دنبال چیزی برای خود یا شخص دیگری هستید، آن را به اشتراک بگذارید. و بدون ترتیب خاصی…

1. ZOEVA YOUR RADIANCE MAKEUP ARTIST ZOE BAG را به اشتراک بگذارید

Zoeva به اشتراک گذاشتن Radiance Make up Artist Zoe Bag 2020
من عاشق رنگ شراب درخشان عمیق و زرق و برقدار هستم!

خوب صادقانه بگویم، من ،ک برس Share Your Radiance را بیشتر از این دوست دارم و در نهایت آن را ،یدم. اما اکنون در همه جا موجود نیست، بنابراین بهترین چیز بعدی این مجموعه است (که می تو،د در اینجا در Cult Beauty دریافت کنید با ارسال رایگان به سراسر کشور). هر روز نیست که بتو،د با براش هایی که برای مدت طول، از آن استفاده می کنید، چنین مجموعه براش زیبایی را به دست آورید. سایه شراب روی برس ها مات است، اما رنگ روی کیسه درخشان است. بعد از رونمایی از قفسه براشی که ،یدم و استفاده از خود برس ها، می گویم شما باید به این سمت بروید!

2. ست رژ لب DIOR ROUGE DIOR GOLDEN NIGHTS REFILLABLE

دانه های برف زیبا.

من اخیراً دیور روژ 999 را امتحان کردم. لب های حساس من واکنش بدی به رژ لب نداشتند و رنگ آن روی من هم خیلی زیبا به نظر می رسید. این سایه با روکش های ساتن و مات همراه با 4 سایه بسیار پوشیدنی و پیچیده دیگر عرضه می شود. من عاشق شدم! شما می تو،د این را در اینجا در Selfridges دریافت کنید.

3. ست CHARLOTTE TILBURY FILMSTAR برنز و درخشش نسخه محدود

مجموعه شارلوت تیلبری فیلم ستاره برنز و گلو نسخه محدود 2020
به بلینگ نگاه کن!

این یک چرخش تعطیلات در محصول ک،یک شارلوت تیلبری است که احتمالاً همه قبلاً آن را دارند. من عاشق کیس جمع و جور شده! این مجموعه با یک قلم موی کوچک پودر و مجسمه ارائه می‌شود، بنابراین می‌تو،م بگوییم که مردم شارلوت تیلبری دوست ندارند ما را معلق بگذارند. اگر قبلاً این را در انبار خود ندارید، می تو،د آن را در Selfridges دریافت کنید.

4. ست پیانو رژ لب 24 رنگ HERMES ROUGE HERMES LIMITED EDITION

ست پیانو رژ لب 24 رنگ هرمس روژ هرمس لیمیتد ادیشن 2020
فقط برای ،، که از همه مهمتر هستند.

این یکی برای همه طرفداران دیوانه هرمس است. این ست از ،یبی از سایه های مات و ساتن تشکیل شده است و هر رژ لب قابل پر ، مجدد است. اگرچه مقرون به صرفه نیست و شما را کمی بیشتر از 2 هزار دلار سنگاپور عقب می اندازد (آن را در Selfridges اینجا ببینید). با این حال، همیشه می تو،د رژ لب های جداگانه را تهیه کنید – داشتن کمی تجمل در کمدتان ضرری ندارد.

5. PAT MCGRATH CELESTIAL DIVINITY MATTRANCE LIPSTICK & GILTY PLEASURES MINI LIP TRIO

Pat McGrath Celestial Divinity MatteTrance Lipstick Beauty Holiday 2020
عاشق بسته بندی
Pat McGrath GILTY PLEASURES MINI LIP TRIO 2020
Mini Lip Trios Pat McGrath همیشه فروخته می شود – و من می توانم دلیل آن را بفهمم.

من این دو محصول را با هم جمع می کنم زیرا پت مک گراث است و نمی توانم یکی را بدون دیگری ذکر کنم. من عاشق بسته بندی رژ لب MatteTrance هستم و دوست دارم Divine Romance را برای خودم تهیه کنم. Gilty Pleasures Mini Lip Trio دارای سایه‌های ک،یک Pat McGrath Executive Realness، Elson 2 و Soft Core است که هر کدام با حال و هوای متفاوتی مطابقت دارند. من به طور کلی سه گانه کوچک لب آنها را دوست دارم زیرا در واقع من می توان آنها را تمام کنید و ارزش پول آنها را پیدا کنید (3 رنگ رژ لب با قیمت کمتر از 1).

6. MAKEUP REVOLUTION PRECIUS GLAMOR BUTTERFLY lipstick و BLING BOMB Lip Gloss

Makeup Revolution Precious Glamour 2020
چنین پروانه ای ناز!

در اینجا چیزی بسیار من، تر برای کیف پول وجود دارد. محصولات Makeup Revolution عموماً بسیار من، هستند و پروانه روی رژ لب باعث فروش من شده است. هر دو محصول اینجا هستند از مجموعه گرانبها Glamour. من این را در سایه Extra Fancy می پوشم و با براق بودن همان مجموعه در سایه Luxuriant Starlight آن را تکمیل می کنم. می تو،د آنها را در خود Revolution Beauty دریافت کنید.

7. تقویت کننده صورت درخشنده، کلید زیبایی پوست

کل،یون CLE DE PEAU BEAUTE LUMINIZING FACE Enhancer زیبایی تعطیلات 2020
با چنین بسته بندی، چگونه می توان نه گفت؟

لحظه ای که به این مجموعه فشرده از مجموعه Le Lac Enchanté نگاه کردم، می دانستم که باید آن را به شما نشان دهم! به نظر من، این جایگزین عالی برای شهاب‌سنگ‌های فشرده Guerlain است. خیلی لو،، خیلی زیبا، همین الان هنوز در Nordstrom موجود است اگر سریع عمل کنید!

8. ادکلن JO MALONE ENGLISH PEAR & FREESIA LIMITED EDITION

JO MALONE ENGLISH PEAR & FREESIA Limited Edition ادکلن 2020
میشه بگید این عطر چه ویژگی خاصی داره؟

جعبه جو مالون همیشه در زیر درخت کریسمس مورد استقبال قرار می گیرد. این ادکلن نسخه محدود دارای یک بطری الهام گرفته از هنر دکو است که به بسته بندی معمولی تغییر می دهد. در Nordstrom موجود است یا نزدیکترین فروشگاه Jo Malone شما.

من می دانم که در اینجا به تعداد زیادی از محصولات لب اشاره شده است. اگرچه این‌ها امروزه چندان مرسوم نیستند، زیرا همه ماسک می‌زنند یا داخل خانه می‌مانند، هنوز هم فکر می‌کنم وقتی در جلسات زوم یا زم، که چند نفر در آنجا حضور دارید، فقط کمی رنگ لب بزنید، احساس خوبی به شما می‌دهد. اگر باید یک محصول را از این لیست انتخاب کنید، من می گویم به سراغ عطر جو مالون بروید – حداقل می تو،د آن را درست قبل از خواب اسپری کنید.

و اگر هنوز به دنبال محصولات زیبایی برای پر ، جوراب هایتان هستید، توصیه های تقویم ظهور زیبایی شخصی بسیار سرگرم کننده من را بررسی کنید.

Blogmas 2020: تعطیلات زیبایی مورد علاقه من 2020 راه اندازی شد آ،ین اصلاح شد: 10 دسامبر 2020 توسط ر،ان سی.


منبع: https://www.theskinnyscout.com/2020/12/04/best-beauty-،liday-2020-collections/