دسته‌ها
اخبار

پترو کالوج شیر پروانه ای | کسری ساران

پترو کالوج شیر پروانه ای | کسری ساران

شیر ویفری برقی در سیستم‌های حاوی سیالات سمی و اسیدی محیط‌های مخاطره‌آمیز کاربرد فراوانی دارند. با روشن شدن عملگر یا موتور برقی، انرژی الکتریکی توسط موتور تولید شده و با انتقال به ساقه شیر، به انرژی مکانیکی تبدیل می‌شود. این انرژی، ساقه و به دنبال آن، دیسک را می‌چرخاند و باعث باز و بسته شدن شیر می‌شود.

  • اجزایی که هنگام انتخاب شیر پروانه ای باید در نظر گرفته شود به نیاز نصاب و نوع لوله مورد استفاده بستگی دارد.
  • جهت خرید اقلام مورد نیاز خود حتماً از طریق سایت و شرکت معتبری اقدام نمایید تا کالای اصل و با کیفیت به دست شما عزیزان برسد و از خسارت به کارگیری کالای تقلبی جلوگیری شود.
  • ولی روی هم رفته در خصوص خطوط لوله‌ای که در زمینه آب‌بندی بسیار حساس هستند، استفاده از این شیرها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

شایان ذکر است که شیرهای صنعتی از جمله اجزای لاینفک و جدا نشدنی خطوط لوله و سیستم های پمپاژ به حساب می آیند. از جمله شیر آلات صنعتی حائز اهمیت و پرکاربرد در صنایع مختلف، شیر پروانه ای پلیمری یا یاترفلای ولو می باشد. این مدل ولو یا شیر صنعتی در انواع گوناگون و از نوعی پلیمر به نام یو پی وی سی، تولید و عرضه می گردد. به طور کلی، شیر پروانه ای پلیمری به سبب برخورداری از شکل خاص و ویژه، در مقایسه با دیگر ولوهای صنعتی از تفاوت هایی برخوردار می باشد.

محصولات مرتبط این دسته‌بندی

شیرهای پروانه ای (Butterfly Valves) برای قطع یا تعدیل جریان سیال (جداسازی و تنظیم) استفاده می شود. شیر پروانه ای مرکزی PI609 (سیت نرم) برای کاربردهای کم فشار و غیربحرانی به شیر دروازه ای و شیر توپی ترجیح داده می شوند زیرا ارزان تر و سبک تر بوده و نصب آن ها آسان تر است. شیر پروانه‌ای غیر متمرکز (شیرهای دو افست و سه افست) با سیت های فلزی محبوبیت زیادی یافته اند و در برخی از کاربردها با شیر کروی و توپی رقابت می کنند. به ‌همین دلیل معمولاً قیمت شیر پروانه ای برقی از دیگر انواع عملگرهای دستی و خودکار بالاتر است. ساده‌ترین الگوی طراحی انواع شیر پروانه ای است که در طراحی آنها از یک استم بلند متصل به فرمان کنترل دستی استفاده ‌شده است.

فعلا نظری موجود نیست.

همانطور که اشاره شد خوشبختانه فروش شیر پروانه ای دیسک استیل اهرمی اینسترومیت در سایزهای متنوع قابل ارائه می باشد . جهت بررسی و مشاهده سایر شیرهای پروانه ای می توانی به بخش محصولات شیر پروانه ای وب سایت مراجعه نمایید ، همچنان جهت راهنمایی و خرید شیر پروانه با کارشناسان ما در واحد فروش شیر پروانه ای در ارتباط باشید. طراحی ساده باترفلای ولو، آنها را به انتخابی مقرون به صرفه در مقایسه با سایر انواع شیرهای کنترل تبدیل کرده است. از آنجایی که این نوع شیرها دارای مزایایی همچون وزن سبک و فشرده تر بودن و نصبی آسان را شامل هستند. از نسل قبلی خود، شیر دروازه ای OS&Y (“ساقه و یوغ بیرونی” یا “پیچ و یوغ بیرونی”) پرکاربرد تر هستند، اکثر نصب کنندگان آتش نشانی از استفاده از شیر پروانه ای به عنوان شیر کنترل استفاده می کنند. شیرآلات پروانه‌ای ویفری به دلیل سادگی در طراحی و استفاده، قابلیت قطع و وصل جریان سریع سیالات و همچنین تحمل فشارهای بالا بسیار پرکاربرد هستند.

شرکت نیک آب گستر نماینده شرکت‌های میراب، کیزایران، نگین شیر و انعطاف صانع؛ با ۲۰ سال سابقه در فروش انواع شیرآلات صنعتی، اتصالات فولادی و تجهیزات مربوطه. فولادهای ضدزنگ در انواع متفاوتی تولید می شود که اکثر آن ها با نام های سری 300 و سری 400 نامیده می شوند. فولاد ضدزنگ در طبقه های مختلفی تولید می شود که هر کدام کارایی متفاوتی دارند و در دماهای خاصی دوام بهتری دارند. این دسته ها بر اساس ساختار مواد موجود در ترکیب عناصر تقسیم بندی می شوند. فولادهای ضدزنگ در دسته های فریتی، آستنیتی، مارتنزیت، داپلکس و پیرسخت طبقه بندی می شوند.