دسته‌ها
اخبار

مدل آرایش صورت جدید MONIQUE ABEL مدل آرایش صورت عروس Bright eye makeup, Colorful eye makeup, Eye makeup art-ماتیک فور یو | آرایشی

برای پوست های سبزه تیره باید به آن توجه داشت، استفاده از رژ گونه های نارنجی و مسی می باشد. با براش از قسمت پایین استخوان گونه به سمت بالا و شقیقه ها را هایلایت کنید. رژ گونه برای صورت های لاغر نباید خیلی تیره باشد و تاثیر منفی دارد. استفاده از رژ لب تیره باعث میشود صورت گرد و تپل جلوه کند و بهتر است تا حد امکان رنگ های روشن و حتی برق لب را انتخاب کنید.

  • اگر احساس می کنید میزان رژگونه ای که زده اید زیاد است با براق کننده کمی آن را محو کنید.
  • این کار ماندگاری آرایش شما را بیشتر می کند به خصوص اگر احتمال می دهید صورتتان در حین داشتن آرایش تعریق زیادی داشته باشد.
  • همچنین پرایمر را فراموش نکنید؛ پرایمر منافذ پوست را می‌بندند و چربی پوست شما را کنترل می‌کند.
  • در مقابل، تلاش میشود با رنگ های کاملا ملایم حالت طبیعی و زیبا به صورت داده شود.

کانسیلر را به صورت مثلثی یا نقطه ای زیر چشم بزنید و آن را به کمک براش مناسب به خوبی محو کنید. استفاده از پرایمر است؛ پرایمر منافذ شما را می بندد و با پر کردن خط و خطوط و چین های صورت کمک می کند که پوست شما یک دست به نظر برسد. قبل از انجام هر نوع آرایش روی صورت ابتدا لازم است پوست خود را آماده کنید، این کار کمک می کند که آرایش زیباتری داشته باشید. یک بار برس را به ریمل آغشته کنید و مقدار اضافی آن را روی لبه ظرف ریمل بزنید یا با یک دستمال کاغذی پاک کنید. با نگاه مستقیم به آینه نگاه کنید، با ضربه های رو به بالا ریمل را به مژه فوقانی بزنید. اگر مبتدی هستید یک خط تکه تکه و یا نقطه دار کنار خط مژه خود ایجاد کنید و سپس نقاط را به هم متصل کنید.

میسلار واتر مدل Pure Active گارنیر

این کار باعث می‌شود که رژلب روی لب‌های شما مدت بیشتری دوام داشته باشد و زنده‌تر به نظر برسد. علاوه بر این، پرایمر و بالم لب باعث می‌شود که لب‌هایتان نرم‌تر باشند. اگر می‌خواهید از خشک شدن و پوسته شدن لب‌هایتان در ساعت آتی روز جلوگیری کنید، حتما از بالم لب استفاده کنید. ولی خط چشم کشیدن در پلک پایین، بستگی به نوع آرایش و ظاهر نهایی که مدنظرتان است بستگی دارد.

استفاده از زرق و برق زیاد در آرایش صورت

اسپری تثبیت کننده برای چهره شماست همانطوری عمل می‌کند که اسپری مو برای حفظ مدل موهای شما و به روشی بسیار مشابه اعمال می‌شود. اسپری را به فاصله حداقل ۸ اینچ از صورت خود نگه دارید، سپس چند بار اسپری بزنید تا مطمئن شوید که تمام قسمت‌های صورت شما پوشانده شده است. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که آرایش شما از پیشانی تا چانه پوشانده شده است، ابتدا اسپری را به شکل X در سراسر صورت خود بزیند، سپس با اسپری کردن شکل T ادامه دهید.

بسته به ظاهر مژه هایتان می توانید نوع ریمل را انتخاب کنید. اگر مژه های کوتاه دارید، از ریملی استفاده کنید که طول مژه را بیشتر می کند. اگر مژه های کم پشتی دارید، از ریمل حجم دهنده استفاده کنید. مجموعه هنرسرا شامل چندین کلاس مجزا با تجهیزات کامل و مخصوص آرایشگری هست تا بتواند دوره های آموزشی خود را به صورت عملی و کاملا حرفه ایی برگزار کند. آموزشگاه آرایشگری هنرسرا پک تجهیزات را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

می توانید انتهای آن را به سمت عقب و بیرون بچرخانید، در غیر این صورت به سادگی باید خط مژه خود را از گوشه داخلی تا گوشه خارجی دنبال کنید. شما می توانید با استفاده از براش یا اسفنج مرطوب زیر ساز مورد نظر را به صورت بمالید، در صورت لزوم می توانید گردن و لاله های گوش خود را نیز زیر ساز بزنید. این کار به پوست صورت کمک می کند تا منافذ پوست بسته نشوند زیرا در صورتی که منافذ پوست بسته شوند امکان ظهور جوش ها جدید در صورت فراهم می شود. کار را بدون در نظر گرفتن نوع پوست ، با استفاده از مرطوب کننده صورت به پایان برسانید. شستن صورت قبل از آرایش صورت علاوه بر کمک به زیبایی آرایش چهره و انجام حتی یک آرایش ساده فواید دیگری نیز دارد.