دسته‌ها
اخبار

صفر تا صد آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها میس و مستر-ماتیک فور یو | آرایشی

این رنگ فقط باید کمی با رنگ طبیعی پوست‌تان اختلاف داشته باشد. رنگ اصلی سایه نباید تا ابرو ادامه پیدا کند و نباید از پشت پلک به اطراف چشم فراتر برود مگر اینکه مدل سایه زدن خاصی مد نظرتان باشد. با توجه به فرم صورت، فرم چشم و ظاهری که در نظر دارید می‌توانید روش‌های مختلفی را برای سایه زدن انتخاب کنید. اگر ابروی باریک و کم‌پشت دارید می‌توانید آن را پرتر نشان دهید. رنگی انتخاب کنید که با رنگ طبیعی ابروهای شما هماهنگ باشد. ابتدا حاشیه ابرو را مشخص کنید و بعد با خط‌های باریک، نواحی خالی را پر کنید.

  • زیبا باشند، زمانی که بِیس کار یعنی پوست صورت به درستی آرایش نشده باشد، بی فایده است و جلوه مناسبی نخواهد داشت.
  • البته می توانید برای دیدن مدل های بیشتر آرایش و حتی مدل های کوتاهی و رنگ مو به مجله آموزش آرایشگری مراجعه کنید.
  • مقداری رژگونه روی بینی و چانه و پیشانی خود نیز بزنید تا رنگ صورت یک دست شود و رنگ رژگونه طبیعی تر به نظر برسد.
  • می توانید انتهای آن را به سمت عقب و بیرون بچرخانید، در غیر این صورت به سادگی باید خط مژه خود را از گوشه داخلی تا گوشه خارجی دنبال کنید.

استفاده از ضد آفتاب در شش ماه اول سال به شدت توصیه می شود. شما می توانید از ضد آفتاب های بی رنگ و فاقد چربی استفاده کنید تا چربی اضافه آنها پوست صورتتان را مستعد جوش زدن نکند. فراموش نکنید یکربع بعد از استفاده از مرطوب کننده می توانید از ضد آفتاب مناسب برای پوستتان استفاده کنید تا با این کار حتی بعد از آرایش صورت نیز از پوستتان محافظت کرده باشید.

بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند. سعی کنید یکی از این دو بخش را خیلی زیبا تر نشان دهید تا بیشتر خودشان را نشان دهند. اگر شما زخم یا عیب خاصی روی صورت خود دارید نیازی نیست آن را مخفی کنید و یا از نشان داده شدن آن خجالت بکشید. دیگران شمارا به همین حالت می شناسند گاهی از بین بردن آن می تواند بدتر باشد. این زخم ها و خال ها گاهی به چهره شما حالت طبیعی داده بهتر است با اعتماد به نفس بیشتری با چهره خودتان کنار بیایید.

بعد از اتمام دوره مدرک فنی حرفه ای متعادل سازی چهره زنانه را دریافت می کنید. پس از گذراندن آموزش های تئوری و انجام تمرین و تکرار، نهایتا کار بر روی صورت خانم ها انجام می شود. و ریزه کاری های مرتبط برای هر کدام از آن ها به شما آموزش داده می شود.

چگونه از کانسیلر استفاده کنیم؟

هر اندازه کرم روشن تر باشد، صورت تپل و چاق تر جلوه می کند. که بیشتر برای حضور در محیط های عمومی و دانشگاه استفاده میشود، باید سادگی و زیبایی را با هم تلفیق کند. همچنین استفاده از پرایمر ماندگاری آرایش شما را بالاتر می برد؛ پس از زدن پرایمر غافل نشوید و همه جای صورت به خوبی آن را پخش کنید.

ترفندهای خفن آرایشگران: چیزهایی که هیچ وقت آرایشگران به شما لو نمی دهند!

روش کلاسیک سایه زدن این است که یک رنگ را روی تمام پلک می‌زنند. هنگامی که یک آرایش کلی داریم، این آرایش کردن زمانی خود را به خوبی نشان می دهد که از یک رژ گونه، متناسب با نوع و رنگ آرایش استفاده شده باشد. در واقع می توان گفت که این وسیله ی آرایشی از اجزای اصلی و مراحل جذاب آرایش کردن می باشد. آرایش صورت، دنیای پر ترفندی دارد که شما می توانید با استفاده از این ترفندها، یک میکاپ زیبا و طبیعی داشته باشید. همانطور که میدانید جوش های پوستی و لکه های آن شامل حال همه ما می شود، شما می توانید با آرایش جلوه بد این جوش ها را محو کنید و زیبایی چهره تان را حفظ کنید.

رنگ کرم در حالت ایده آل باید سه درجه روشن تر از رنگ پوست صورت باشد. شما خواهد داشت؛ سعی کنید از رژ لب هایی که نزدیک به رنگ لبتان هستند بزنید. ساده رژ گونه را روی برجستگی گونه بزنید و به خوبی آن را محو کنید.

قدم هفتم: رژ گونه

کانتور کردن با توجه به نوع صورت متفاوت می باشد مثلا کانتورینگ برای صورت گرد و یا صورت کشیده و یا انواع دیگر صورت ها متفاوت می باشد. اما استفاده از این پودر اختیاری است، اما اگر به دنبال آرایش صورت با ماندگاری بالا هستید، باید از پودر فیکس استفاده کنید. برای داشتن یک آرایش صورت یکنواخت که به زیبایی صورت شما می افزاید باید از کانسیلر استفاده کنید. هدف از استفاده از پرایمر صورت افزایش زیبایی آرایش و افزایش ماندگاری آرایش می باشد.