دسته‌ها
اخبار

خرید انواع کیبورد کامپیوتر با قیمت مناسب بروزکالا

خرید انواع کیبورد کامپیوتر با قیمت مناسب بروزکالا

اصولا کلیدهای میانبر استفاده شده در این کیبوردها شامل دکمه مکث کردن ، توقف کردن ، اجرا کردن ، پرش به ترک قبل و بعد و تنظیم صدا می باشد. اصولا کیبوردهای مخصوص تایپ و یا کیبورد آفیس ، دارای دکمه های میانبر برای راحت کردن امور کاربران است. این گونه از کیبوردها ، دارای کلیدهای بسیار نرمی می باشند و با دقت فراوانی طراحی شده اند.

  • این پورت بدلیل اینکه در تمامی محصولات کامپیوتری پشتیبانی می شود و پر کاربردترین پورت در این زمینه می باشد، گزینه بسیار مناسبی برای اتصال کیبورد و ماوس به کامپیوتر و یا حتی لپ تاپ می باشد.
  • Logitech و Razer دو کمپانی مطرح هستند که در کنار Cherry مشغول تولید کیبوردهای مکانیکی شده‌اند.
  • صفحه‌کلیدهای پروجکشن در مقایسه با مدل‌های دیگر گران‌تر هستند و برای نمایش چیدمان به یک سطح صاف و جامد نیاز دارید.
  • با استفاده از صفحه کلید می توانید در اکثر برنامه ها کارها را با سرعت بیشتری انجام دهید.
  • اگر از خواندن این مقاله لذت بردید پیشنهاد میکنیم مقاله نصب موس بی سیم را مطالعه کنید و با راه های اتصال موس حتی بدون دانگل به کامپیوتر آشنا شوید.
  • این پورت‌ها علاوه بر رایج بودن و سرعت بیشتر، بسیار از معایب پورت‌های قبلی را نیز مرتفع کرده‌اند.

البته این گزینه هم وجود دارد که سطح شیبدار را به طور جداگانه تهیه نمایید. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا مشکلات سخت افزاری را بررسی کنید، زیرا حل آن‌ها هم سریع‌تر است و هم نیاز به دانش تخصصی خاصی ندارد. اما در صورتی که ایراد صفحه کلید شما نرم افزاری باشد، شاید به مقداری دانش کامپیوتر نیاز داشته باشید. این پورت بدلیل اینکه در تمامی محصولات کامپیوتری پشتیبانی می شود و پر کاربردترین پورت در این زمینه می باشد، گزینه بسیار مناسبی برای اتصال کیبورد و ماوس به کامپیوتر و یا حتی لپ تاپ می باشد.

TSCO KEYBOARD TK 8011

تنها معایب کیبوردهای مکانیکی ، قیمت تمام شده آن ها می باشد که از کیبوردهای معمولی گیمینگ بیشتر است. کیبوردهای حرفه ای گیمینگ ، از تکنولوژی کلیدهای مکانیکی استفاده می کنند. کلیدهای میانبر موجود در این کیبوردها ، تلفیقی از پر مصرف ترین کلیدهای میان بر در کیبوردهای خاص می باشد.

کیبورد مخصوص بازی (Gaming Keyboard)

افرادي که از کيبورد هاي يو اس بي يا کيبورد هاي اکسترنال استفاده مي کنند، گاهي به دليل کشيده شدن کيبورد، متوجه اين نمي شوند که کابل از سيستم جدا شده است. بنابراين اگر شما متوجه از کار افتادن کيبورد خود شده ايد، بهترين کار اين است که در صورتي که از کيبورد هاي USB استفاده مي کنيد، کابل را بررسي کنيد. البته بحث درباره ه همزه‌دار یا سریا، هم از نظر دستوری و هم از نظر فنی، کمی مفصل است که می‌توانید اطلاعات بیشتر درباره آن را در مقاله ه همزه دار یا ه‌ی در همین یوتایپ بخوانید.

در حال حاضر اکثر کیبورد و ماوس های تولیدی توسط شرکت های مطرح جهانی با رابط اتصال USB عرضه می شوند و تنها بخش کمی از این محصولات با رابط PS/2 به بازار می رسد. سرانجام شرکت های تولید کننده قطعات کامپیوتری پورت USB را به عنوان یک پورت استاندارد برای اتصال محصولات خود استفاده کردند. پورت PS/2 با رنگ سبز ، مختص اتصال ماوس و پورت PS/2 با رنگ بنفش، مختص اتصال کیبورد می باشد. این رابط به عنوان یک رابط مطمئن برای اتصال کیبورد استفاده می شد و شباهت زیادی با پورت PS/2 داشت.