دسته‌ها
اخبار

باربیکیو چیست و انواع آن کدام است؟ راهنمای خرید باربیکیو خوب

باربیکیو چیست و انواع آن کدام است؟ راهنمای خرید باربیکیو خوب

سپس می‌توانید بر اساس ویژگی‌هایی که از این محصول در ذهن خود دارید ، بهترین آنها را انتخاب کنید. در برخی از کباب پزهای ذغالی نیز مانند کباب پزهای گازی لوازم جانبی مانند پیشخوان آماده‌سازی غذا وجود دارد. برخی از انواع باربیکیو گازی دارای امکانات جانبی مانند قفسه، پیشخوان آماده‌سازی و پلوپز هستند. با توسعه گازرسانی به سراسر کشور، گاز شهری به ماده در دسترس تبدیل شده است. استفاده از گاز سبب ایجاد محدودیت در استفاده شده است و فقط در مناطقی که به گاز دسترسی وجود دارد قابل استفاده می باشد. اما این قبیل باربیکیو ها نیاز به تمیزکاری ندارند و به سادگی در محیط های شهری و حیاط منازل قابل استفاده اند، که این را می توان از محاسن آن به شمار آورد.

  • امروزه با گسترش آپارتمان نشینی، یکی از معضلات به وجود آمده کمبود جا و فضا است و این مشکل می تواند باعث شود که فضای اندکی برای کباب درست کردن در دست داشته باشید.
  • به طور کلی استفاده از هر نوع باربیکیویی به دلیل هدف ساخت آن آسان است.
  • به همین سبب امروزه اغلب مهندسان فضای ویژه ای را برای قرار گیری باربیکیو در نظر می گیرند.
  • استفاده از آجرهای تزئینی برای ساخت این محصول می تواند به زیبایی بیش تر آن کمک کند.
  • به همین دلیل باعث می‌شود که شما قیمت کمتری برای خرید محصول مورد نظر پرداخت کنید .

بدون شک طراحی چنین المانی می تواند در زیبایی فضای مورد نظر تاثیر دوچندان داشته باشد. همچنین نمونه های مدرن و جدید گازی و برقی نیز می تواند به جذاب تر شدن باغ یا خانه شما کمک کند. تنوع این محصول این امکان را برای افراد فراهم کرده است که با توجه به میزان بودجه و فضایی که قصد استفاده از باربیکیو در آن را دارند، گزینه ای مناسب را انتخاب نمایند. استفاده از باربیکیو در محوطه سازی و فضای باز خانه های ویلایی امروزه طرفداران فراوانی پیدا کرده است. از این رو طراحان بر آن شدند که در ساخت این المان کاربردی خلاقیت به خرج دهند که نتیجه آن انواع مختلف باربیکیو در اشکال مختلف با استفاده از متریال های متفاوت می باشد. هر آنچه که نیاز دارید تا یک آشپزخانه صنعتی مدرن راه اندازی کیند در اینجا پیدا خواهید کرد.

سینی زیر  باربیکیو

طول باربیکیو بین ۴۵ تا۱۲۵ سانتیمتر متنوع است که شما می‌توانید بر اساس نیاز خود هر اندازه‌ای از این محصول را خرید منقل خریداری کنید. در پختن با باربیکیو مواد غذایی با شعله کمتر و آتش غیر مستقیم پخته می شوند. در این روش مواد غذایی مغز پخت تر شده و هیچ گونه خامی ای حس نمی شود.

دود کش باربیکیو

نوع دوم باربیکیوهای متحرک هستند که عمدتاً به‌صورت پیش‌ساخته هستند، شما می‌توانید انواع مختلف این محصولات را به‌صورت آماده خریداری نمایید. باربیکیوهای ثابت و متحرک می‌توانند تفاوت‌های زیادی به لحاظ ابعاد و قیمت با هم داشته باشند. اما به لحاظ کاربرد تمام باربیکیوها کاربرد یکسانی دارند، فقط حجم آنها با یکدیگر متفاوت است . کباب پز ویلایی در واقع یک محصول برای کاربردهای خانگی می باشد .

کباب پز ویلایی

کباب پزهای سنگی از نظر کیفیت و مقاومت می توانند گزینه مناسبی برای انتخاب باشند.آن چه که در ساخت باربیکیوسنگی حائز اهمیت می باشد، انتخاب سنگی مناسب است. متریالی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد، باید از قابلیت حفظ گرما در خود برخوردار باشد. مخصوصا اگر باربیکیو شما به صورت زغالی باشد در عرض چند دقیقه می توانید آن را به مکان دیگری منتقل کنید . باربیکیو های فلزی معمولاً وزن بسیار پایین تری در مقایسه با باربیکیو های سیمانی و سنگی دارند . همین وزن پایین یک ویژگی بسیار منحصر به فرد برای این محصولات به وجود می آورد .